Nauczyciele Szkoły Muzycznej Yamaha w Legionowie

MONIKA BRODZICKA - PETKOW

Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie - Wydział Wychowania Muzycznego. Brała udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach na temat dziecka i otaczającego go świata muzyki. Liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia w przeglądach i konkursach świadczą o niebywałym zaangażowaniu w pracy z dziećmi.

Nauczycielka w programach Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka, Cudowny Świat Muzyki oraz w programach instrumentalnych - Fun Key Kids (keyboard) i Fun Key (keyboard).

Według własnego autorskiego programu uczy też gry na fortepianie, flecie prostym i flecie poprzecznym.

PIOTR JANKOWSKI

Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Od urodzenia towarzyszy mu dźwięk gitary i śpiew.

Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. Ryszarda Bałauszko. Aktualnie jest studentem Politechniki Warszawskiej.

Uczestnik ogólnopolskich przesłuchań i konkursów gitary klasycznej.

Praca z dziećmi i młodzieżą daje mu olbrzymią satysfakcję. Chętnie dzieli się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami muzycznymi. Ma świetne podejście do dzieci i młodzieży, potrafi wspólnie z nimi muzykować i zarażać muzyką.

Jego drugą wielką miłością jest sport. Lubi gry zespołowe - trenuje koszykówkę.

Nauczyciel w programie gitara klasyczna.

MAGDALENA KUJAWSKA

- wokalistka jazzowo-soulowa, kompozytor, autorka tekstów i instruktor wokalny. Jest dwukrotną laureatką Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu, w 2001 i 2003 roku. Ponadto zdobyła I miejsce na Festiwalu Wokalistów Jazzowych "Sing, Jazz, Blues" w Łomży oraz Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu. Jest również laureatką konkursu "Mikrofon dla Wszystkich". Od 2003 do 2007 roku prowadziła, będąc jednocześnie główną solistką, 20-osobowy Chór Gospel "La Vie", z którym wielokrotnie koncertowała na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Ponadto wystąpiła gościnnie na płytach zespołu 2cztery7 - "Funk dla smaku" (Embargo 2007) oraz Mardi Gras - "Podaj Dalej" (2009). Obecnie pracuje nad autorską płytą ze swoim zespołem. Jako instruktor wokalny wielokrotnie prowadziła warsztaty muzyczne, między innymi - Polsko-Niemieckie Interdyscyplinarne Warsztaty Artystyczne i warsztaty muzyki Gospel. Prowadzi indywidualne i grupowa zajęcia wokalne.

MARCIN ŚCIERAŃSKI - PERKUSISTA

Na perkusji zaczął grać mając 15 lat. Należał do legionowskiego zespołu TAMA, z którym zdobył tytuł najlepszego perkusisty przeglądu młodych kapel w Nasielsku w 2009 roku. Później założył grupę OVERLOAD z którą zagrał ponad 40 koncertów. Od 2013 roku jest członkiem formacji folk-metalowej HELROTH. Ciągle poszukuje swojego miejsca w przestrzeni muzycznej, próbując różnych gatunków muzycznych. Związany z Autorską Szkołą Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie. Pochodzi z bardzo muzycznej rodziny - ojciec Krzysztof Ścierański jest znanym i cenionym gitarzystą.