KOLĘDOWANIE Z YAMAHĄ

SZANOWNI PAŃSTWO!

Uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha w Legionowie zaprosili Rodziców, Dziadków i swoich znajomych na koncert kolęd, który się odbył w legionowskim Ratuszu. Na początku koncertu scenę opanowały razem z Rodzicami najmłodsze dzieci z programów "Niemowlaki w Krainie Dźwięków", "Szkraby i Muzyka" oraz uczniowie z programu "Cudowny Świat Muzyki". Maluchy, pomimo, że był to ich pierwszy występ na tak dużej scenie, czuły się doskonale. Za swój występ otrzymały gorące brawa. Następnie najmłodsi uczniowie wykonali utwór "Dzwonki sań", grając go na keyboardach i dzwonkach. Jedna z uczennic, razem ze swoim tatą i malutką siostrą zagrała i zaśpiewała "I Wish You Merry Christmas". Uczniowie klas gitarowych, razem ze swoim nauczycielem, panem Borysem, który im towarzyszył grając na różnych instrumentach muzycznych, wykonali kilka polskich kolęd oraz utworów poznanych podczas nauki w naszej Szkole. Publiczność nagradzała ich dużymi brawami. W dalszej części koncertu mogliśmy posłuchać uczniów pani Moniki. Wykonali oni na keyboardach kilka kolęd, które bardzo podobały się publiczności. Mamy nadzieję, że za rok również się spotkamy w tak licznym gronie i w bardzo ciepłej i rodzinnej atmosferze posłuchamy naszych pięknych polskich kolęd. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasz koncert i gorąco wspierali artystów. Dziękujemy też pracownikowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie za pomoc techniczną przy realizacji naszego koncertu. Do zobaczenia za rok.