LETNIE AKTUALNOŚCI

WITAM SERDECZNIE

Niedawno zakończyliśmy rok szkolny. Miesiąc czerwiec był dla naszych uczniów i nauczycieli szczególnie pracowity.
Koncert, który odbył się w sali widowiskowej legionowskiego Ratusza zgromadził liczną publiczność. Przybyły całe rodziny aby posłuchać jak grają nasi uczniowie. Muszę się przyznać, że zapowiadając koncert, chwilami nie potrafiłam ukryć wzruszenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas i naszych uczniów podczas tego pięknego koncertu.

Zaskoczył nas efekt akcji zbierania zakrętek, do której dołączyły dzieci z Przedszkola Nr 6 w Legionowie. Rodzina chłopca, dla którego je zbieraliśmy bardzo serdecznie dziękuje. Nagrodę, za największą ilość przyniesionych zakrętek zdobył Franek Witkowski, uczeń z programu Cudowny Świat Muzyki. Gratulujemy!

W czerwcu otrzymaliśmy zaproszenie od Pana Romana Biskupskiego, dyrektora Uniwersytetu III Wieku, do udziału w uroczystości z okazji ukończenia 5 roku działalności tej placówki. Na keyboardach koncertowała grupa uczniów Pani Moniki Brodzickiej– Petkow. Koncert bardzo się podobał a uczniów nagrodzono głośnymi oklaskami.

Byliśmy obecni, tak jak w ubiegłym roku, na Dniach Legionowa. Nasze stoisko odwiedziło wielu mieszkańców miasta i okolic. Byliśmy jednym ze stoisk, na którym uczestnicy konkursu zorganizowanego przez Urząd Miasta mierzyli się z trudnym zadaniem jakim było poruszanie się w rytm muzyki.
To właśnie tam zauważyliśmy, że pomimo krótkiego okresu naszej działalności mamy już wielu przyjaciół.

Mamy nadzieję, że po wakacjach wszyscy nasi uczniowie zatęsknią za muzyką i naszą Szkołą. Zapraszamy na zajęcia od września.
We wszystkich Szkołach Muzycznych Yamaha w Polsce 10 i 11 września to Dni Otwartych Drzwi. W godzinach od 11.00 do 17.00 będą mogli Państwo odwiedzić naszą Szkołę, porozmawiać z nauczycielami, zapoznać się z naszymi metodami nauczania.
Zapraszamy do naszej Szkoły aby bawić się muzyką i odkrywać swoje i swoich dzieci ukryte talenty.

Kilka zdjęć z koncertu kończącego rok szkolny oraz z festynu z okazji Dni Legionowa znajdą Państwo w zakładce "galeria".

Hanna Pol